صبا ماشین
خدمات

شركت صبا ماشین از جمله شركت هایی است كه خدمات بعد از فروش آن برای ماشین آلات تحت نمایندگی خود مورد تصویب وزارت صنایع و معادن قرار گرفته است. این شركت در راستای كسب هرچه بیشتر رضایت مشتریان سرمایه گذاری بسیاری را در طی دو سال اخیر جهت ارتقاء خدمات بعد از فروش انجام داده است. كه این سرمایه گذاری شامل ذیل می باشد:

توان تجهیزات و سرمایه گذاری :

 1. سرمایه گذاری مالی:
  • تأسیس تعمیرگاه بسیار مجهز و وسیع در جاده مخصوص كرج با هزینه سرمایه گذاری بالغ بر -/000'000'000'55 ریال
  • خودروهای سرویس های سیار
  • دپوی قطعات یدكی بالغ بر -/000'000'000'15 ریال جهت پاسخگوئی سریع به نیاز ها با نرخ تحویل فوری 87% طی 12 ماه اخیر
  • دپوی ماشین آلات آماده به تحویل بالغ بر -/000'000'000'50 ریال
  • تأمین كامپیوتر LAPTOP برای هر یك از پرسنل فنی برای راحتی در مأموریتهای صحرایی
  • ایجاد نمایندگی ها در اقصی نقاط كشور
 2. سرمایه گذاری انسانی:
  بخدمت گرفتن نیروی انسانی متخصص شامل مهندسین و تكنسین های مجرب و استادكارهای ماهر و آموزش های تخصصی توسط كمپانی سازنده.
 3. تعمیرگاهها :
  دو تعمیرگاه مجهز این شركت به شرح زیر به همراه پرسنل مجرب و دوره دیده و 5 دستگاه خودرو و سرویس سیار به بیش از 1500 دستگاه ماشین آلات فروخته شده توسط این شركت خدمات فنی ارائه می دهند.
  تعمیرگاه مركزی:
  جاده مخصوص كرج- كیلومتر 6 ( به مساحت 5000 متر مربع و 2000 متر مربع سالن و اداری )
  تعمیرگاه شماره 1:
  جاده ساوه- كیلومتر 9- ایستگاه گل صحرا ( به مساحت 3000 متر مربع و 1200 متر مربع سالن و اداری )
 4. سرویس های سیار:
  شركت صباماشین جهت پشتیبانی سریع و مؤثر، اكیپ های سیار شامل مهندسین و تكنسین های دوره دیده و مجرب همواره را در اختیار دارد تا در اسرع وقت جهت انجام خدمات فنی مؤثر به محل سایت اعزام نماید. كتابهای فنی همگی تبدیل به اطلاعات الكترونیك CD و یا DVD شده و هریك از پرسنل فنی مجهز بیك LAPTOP می باشند تا در هنگام انجام سرویسهای صحرائی بتوانند از كتابهای فنی ماشین آلات بنحو مؤثر وشایسته استفاده نمایند.
 5. تأمین قطعات:
  به همـراه كلیه ماشین آلات وارداتی به ایران قطعات مورد نیاز كه توسط كمپانی سازنده پیشنهاد شده، ارسال می گردد كه بر حسب كاركرد آنها این قطعات به تدریج اضافه می گردد. مجموع انواع قطعات به ارزش بالغ بر 15 میلیارد ریال در انبار شركت صباماشین موجود هستند. نرخ تحویل فوری صباماشین در قطعات در طی 12 ماه اخیر 87% بوده كه از نرخ بسیار بالایی برخوردار است. همچنین برنامه ریزی شده است در صورت عدم موجودی هر قطعه حداكثر ظرف مدت 48 ساعت از طرف كارخانه سازنده توسط DHL یا هواپیما حمل گردد. صباماشین سرمایه گذاری بسیاری در تأمین نرم افزار مخصوص قطعات نموده كه در نوع خود كم نظیر است. این سیستم كامپیوتر می تواند در هر لحظه مقدار قطعات مصرفی در طی سنه را آمار گرفته و بر حسب موجودی، قطعات مورد نیاز را به صورت ماهیانه تحلیل و محاسبه نموده و لیست سفارش قطعات ماهیانه را ارائه نماید. این سیستم توانسته حجم انبار قطعات را به صورت بهینه متعادل با مصرف و نیاز مشتریان نگاهداری نماید.
 6. مدیریت پشتیبانی:
  واحد خدمات پس از فروش شركت صباماشین مشتمل بر اداره مهندسی، اداره سرویس، اداره پشتیبانی، اداره تعمیرات صحرائی و اداره نظارت بر خدمات پس از فروش نمایندگی ها بوده كه مجموعا" بالغ بر 24 نفر نیروی انسانی متخصص شامل مهندسین، تكنسین و استادكارهای مجرب و ماهر برای پاسخگوئی سریع به مشتریان در اقصی نقاط ایران، در واحد خدمات پس از فروش مشغول به فعالیت می باشد.
 7. آموزش ها:
  1. دستگاه ها پس از بازرسی كامل ( Pre delivery Inspection ) تحویل می گردد.
  2. آموزش های رایگان برای راهبری، ایمنی و نگهداری دستگاه به راننده و كادر فنی خریدار داده می شود. در صورت موفقیت در امتحان گواهینامه آموزش برای هر نفر صادر می گردد.
  3. پس از حصول مهارت و رضایت مشتری و در صورت درخواست گواهی رانندگی برای آن راننده صادر میگردد.
 8. قرارداد سرویس و نگهداری :
  این شركت آماده است تا طی قراردادی پرسنل مقیم در محل پروژه مستقر و كلیه امور فنی ماشین آلات را برعهده بگیرد.